CAMERATA RCO

  • Home
  • |
  • Concert archief

Concert archief

Naar aankomende concerten.

juli 2024
ma 1 juli 2024, 13:00 uur
Bruckner

Wigmore Hall, Londen.

lees meer
programma

A. Bruckner Symfonie Nr. 6, WAB 106 (arr. Rolf Verbeek)

musici
Marc Daniel van Biemen viool
Coraline Groen viool
Santa Vizine altviool
Maartje Maria den Herder cello
Georgie Poad contrabas
Hein Wiedijk klarinet
Fons Verspaandonk hoorn
Daan Kortekaas piano
Bart Jansen pauken
Ellen Zijm accordeon
juni 2024
vr 28 juni 2024, 20:00 uur
Mozart & Bruckner

Blaricum Festival

lees meer
programma

W.A. Mozart Klarinetkwintet in A-groot, KV 581
A. Bruckner Symfonie Nr. 6, WAB 106 (arr. Rolf Verbeek)

musici
Marc Daniel van Biemen viool
Coraline Groen viool
Maartje Maria den Herder cello
Georgie Poad contrabas
Hein Wiedijk klarinet
Fons Verspaandonk hoorn
Daan Kortekaas piano
Bart Jansen pauken
Ellen Zijm accordeon
do 27 juni 2024, 19:30 uur
Dvořák & Schumann

Bradfield Festival van Muziek

lees meer
programma

A. Dvořák Strijkkwintet nr. 3 in E-groot, op. 97

R. Schumann Pianokwintet in E-groot, op. 44

musici
Joanna Westers viool
Coraline Groen viool
Vilém Kijonka altviool
Anna den Herder altviool
Johan van Iersel cello
Anne Bolt piano
za 15 juni 2024, 19:00 uur
W.A. Mozart
lees meer
programma

W.A. Mozart Vioolconcert nr. 2 in D, KV 211
W.A. Mozart Ein musikalischer Spaß, KV 522
W.A. Mozart Hobokwartet in F, KV 370
W.A. Mozart Vioolconcert nr. 5 in A-groot, KV 219

musici
Alina Pogostkina vioolsolo
Joanna Westers viool
Jelena Ristić viool
Santa Vizine altviool
Joris van den Berg cello
Georgie Poad contrabas
Fons Verspaandonk hoorn
Jaap van der Vliet hoorn
Nicoline Alt hobo
Maria Dolores Garcia hobo
za 8 juni 2024, 11:00 uur
Brahms & Rota
Burghof Klagenfurt
lees meer
programma

J. Brahms Serenade

N. Rota Nonetto

musici
Marc Daniel van Biemen viool
Jeroen Woudstra altviool
Joris van den Berg cello
Georgie Poad contrabas
Hein Wiedijk klarinet
Emile Souvagie klarinet
Jos de Lange fagot
Luna Vigni fluit
Fons Verspaandonk hoorn
april 2024
zo 21 april 2024
n.t.b.
Muziekkring Heerhugowaard
lees meer
programma
musici
zo 21 april 2024, 11:00 uur
n.t.b.
Kunstmin Dordrecht
lees meer
programma
musici
do 11 april 2024, 20:00 uur
Strauss & Dvorak
MC2: in Grenoble, Frankrijk
lees meer
programma

R. Strauss Vier laatste liederen (Zimmerman)

A. Dvorak Symfonie nr. 7 (bewerkt voor ensemble)

musici
Miah Persson sopraan
Coraline Groen viool
Santa Vizine altviool
Johan van Iersel cello
Hein Wiedijk klarinet
Fons Verspaandonk hoorn
Thomas Beijer piano
ma 8 april 2024, 19:30 uur
Mozart, Poulenc & Mozart
Aalborg, Denemarken
lees meer
programma

W.A. Mozart Kegelstatt Trio voor altviool, klarinet en piano in Es groot, KV 498

F. Poulenc Sextet voor blaaskwintet en piano, FP 100

W.A. Mozart Kwintet voor blazers en piano, KV 452

musici
Santa Vizine altviool
Herman van Kogelenberg fluit
Nicoline Alt hobo
Hein Wiedijk klarinet
Jos de Lange fagot
Fons Verspaandonk hoorn
Thomas Beijer piano
maart 2024
za 16 maart 2024, 19:30 uur
Brahms
Neue Universität Heidelberg
lees meer
programma

J. Brahms Sextet nr. 1 in B-groot, op. 18

J. Brahms Sextet nr. 2 in A, op. 16

musici
Tjeerd Top viool
Annebeth Webb viool
Santa Vizine altviool
Frederik Boits altviool
Edith van Moergastel altviool
Johan van Iersel cello
Maartje Maria den Herder cello
Boris Nedialkov cello
Lucia Mateo Calvo contrabas
Josephine Olech fluit
Sarah Ouakrat fluit
Nicoline Alt hobo
Arno Piters klarinet
Hein Wiedijk klarinet
Marceau Lefevre fagot
Jos de Lange fagot
Jaap van der Vliet hoorn
vr 15 maart 2024, 19:30 uur
Brahms, Dvorak & Brahms
Neue Universität Heidelberg

UITVERKOCHT

lees meer
programma

J. Brahms Serenade nr. 1 in D groot, op. 11 (gereconstrueerd voor Nonet door J. Rotter)

A. Dvorak Tsjechische suite in D groot, op. 39 (Octetversie)

J. Brahms Serenade nr. 1 in D, op. 11

musici
Tjeerd Top viool
Annebeth Webb viool
Santa Vizine altviool
Johan van Iersel cello
Lucia Mateo Calvo contrabas
Luna Vigni fluit
Arno Piters klarinet
Hein Wiedijk klarinet
Marceau Lefevre fagot
Mees Vos hoorn
do 7 maart 2024, 20:15 uur
Martin & Brahms
Concertgebouw, Kleine Zaal
lees meer
programma

F. Martin Kwintet voor piano en strijkers

F. Martin 8 préludes

J. Brahms Pianokwintet in f klein, op. 34

musici
Thomas Beijer piano
Sjaan Oomen viool
Jelena Ristić viool
Santa Vizine altviool
Joris van den Berg cello
januari 2024
za 20 januari 2024, 20:00 uur
Schreker & Bruckner
Cunerakerk, Rhenen
lees meer
programma

F. Schreker Wind

A. Bruckner Symfonie nr. 7

musici
Marc Daniel van Biemen viool
Joanna Westers viool
Vilém Kijonka altviool
Maartje Maria den Herder cello
Nicholas Schwartz contrabas
Hein Wiedijk klarinet
Fons Verspaandonk hoorn
Frank van de Laar piano
Franka Herwig accordeon
Marc Aixa Siurana pauken
zo 14 januari 2024, 11:00 uur
Vivaldi & Bottesini
Amsterdam, Concertgebouw, Kleine Zaal
lees meer
programma

A. Vivaldi La Folia Vivaldi-concert in g, RV 531

A. Vivaldi Aria 'Vedrò von mio diletto' (uit: 'Giustino')

A. Vivaldi  Concert in e (arr. M. Van Prooijen)

G. Bottesini Adagio Melancolico ed appassionato (arr. Van Prooijen)

G. Bottesini Duetta! (arr. M. Van Prooijen)

G. Bottesini Passione amorosa (arr. B. Furtok)

musici
Rick Stotijn contrabas
Bram van Sambeek fagot
Olivier Thiery contrabas
Sjaan Oomen viool
Joanna Westers viool
Edith van Moergastel altviool
Johan van Iersel cello
december 2023
zo 24 december 2023, 22:00 uur
Mendelsohn-Bartholdy
Zuiderkerk Amsterdam

Klassiek in de Loods. Kerst in de kerk.

lees meer
programma

F. Mendelsohn-Bartholdy Strijkoctet in Es-groot

musici
Marc Daniel van Biemen viool
Jelena Ristić viool
Caspar Horsch viool
Annebeth Webb viool
Edith van Moergastel altviool
Vilém Kijonka altviool
Johan van Iersel cello
Nuala McKenna cello
za 16 december 2023, 20:15 uur
Mendelsohn-Bartholdy
Oude Kerk Spaarndam
lees meer
programma

F. Mendelsohn-Bartholdy Strijkoctet in Es-groot

musici
Marc Daniel van Biemen viool
Jelena Ristić viool
Caspar Horsch viool
Annebeth Webb viool
Edith van Moergastel altviool
Vilém Kijonka altviool
Johan van Iersel cello
Nuala McKenna cello
oktober 2023
za 21 oktober 2023, 20:00 uur
Mozart & Bridge
Johanneskerk, Diepenheim
lees meer
programma

W.A. Mozart Hoornkwintet in Es groot, KV407

F. Brug Klaagzang voor 2 altviolen

W.A. Mozart Divertimento in Es groot, KV563

 

 

musici
Coraline Groen viool
Santa Vizine altviool
Martina Forni altviool
Maartje Maria den Herder cello
zo 1 oktober 2023, 12:00 uur
Brahms & Dohnányi
Muziekgebouw Eindhoven
lees meer
programma

J. Brahms Hoorntrio voor hoorn, viool en piano in Es groot, Op. 40

E. Dohnányi Sextet voor viool, altviool, cello, klarinet, hoorn en piano in C, op. 37

musici
Thomas Beijer piano
Jelena Ristić viool
Vilém Kijonka altviool
Joris van den Berg cello
Arjen Woudenberg klarinet
Laurens Woudenberg hoorn
september 2023
za 30 september 2023, 19:30 uur
Brahms, Mozart & Dvořák
Haven van Soller
lees meer
programma

J. Brahms Scherzo uit de 'F.A.E', sonate voor viool en piano

W.A. Mozart Kegelstatt Trio voor altviool, klarinet en piano in Es groot, KV 498

J. Brahms Trio voor viool, hoorn en piano in Es-groot, Op. 40

A. Dvořák Symfonie nr. 7 in D klein, op. 70 (Bewerkt voor sextet door Henk de Vlieger)

musici
Coraline Groen viool
Annebeth Webb viool
Santa Vizine altviool
Johan van Iersel cello
Hein Wiedijk klarinet
Katy Woolley hoorn
Natacha Kudritskaya piano
juni 2023
vr 9 juni 2023, 20:00 uur
Ligeti, Schubert, Wolf, Dvorak, Brahms, R. Schumann & C. Schumann.
Cemal Reşit Rey Concert Hall, Istanbul

Istanbul Muziek Festival

lees meer
programma

G. Ligeti Oude Hongaarse Ballroom dansen
F. Schubert Hoffnung, op. 87, D. 637
H. Wolf Peregrina I en II
F. Schubert Sehnsucht, op. 39, D. 636
A. Dvorák Bagatellen, op 47
R. Schumann Liebesbotschaft, op. 36, nr. 6
F. Schubert Frühlingsglaube, op. 20, nr. 2
J. Brahms An den Mond, op. 71, nr. 2
R. Schumann Herzeleid, op. 107, nr. 1
R. Schumann Hör ich das Liedchen klingen, op. 48, no. 10
J. Brahms Sommerfäden, op. 72, nr. 2
R. Schumann Abendlied, op. 107, nr. 6
C. Schumann Romance, op. 22, no. 2

musici
Matthias Goerne bariton
Jelena Ristić viool
Annebeth Webb viool
Santa Vizine altviool
Johan van Iersel cello
Georgie Poad contrabas
Mariya Semotyu fluit
Bastien Nouri hobo
Hein Wiedijk klarinet
Jos de Lange fagot
Fons Verspaandonk hoorn
Franka Herwig accordeon
za 3 juni 2023, 21:00 uur
Rota & Bramhs
Auditorio Hospital de Santiago, Ubida, Spanje

Ubida Festival

lees meer
programma

N. Rota Nonetto

J. Brahms Serenade Nr. 1 in D groot, Op. 11

musici
Marc Daniel van Biemen viool
Santa Vizine altviool
Johan van Iersel cello
Nicholas Schwartz contrabas
Luna Vigni fluit
Miriam Pastor Burgos hobo
Hein Wiedijk klarinet
Emile Souvagie klarinet
Andrea Cellacchi fagot
Katy Woolley trompet
mei 2023
zo 28 mei 2023, 16:00 uur
Brahms
Oude Kerk Spaarndam
lees meer
programma

J. Brahms Klarinetsonate in Es groot, Op. 120, nr. 2
J. Brahms Cellosonate in e mineur, op. 38
J. Brahms Klarinettrio in a klein, op. 114

musici
Honorine Schaeffer cello
Hein Wiedijk klarinet
Frank van de Laar piano
wo 17 mei 2023, 20:00 uur
Schubert, Bottesini & Strauss
Augustijnenkerk, Voorstraat, Dordrecht
lees meer
programma

F. Schubert Sonate voor arpeggione, arr. voor cello en ensemble

G. Bottesini Duo voor cello en contrabas

R. Strauss Metamorphosen voor strijkseptet

musici
Victor Julien-Laferrière cello, solist
Elise Besemer viool
Coraline Groen viool
Vilém Kijonka
Judith Wijzenbeek altviool
Johan van Iersel cello
Olivier Thiery contrabas
Nicholas Schwartz contrabas
di 16 mei 2023, 20:00 uur
Schubert, Bottesini & Strauss
Concertzaal - Tilburg
lees meer
programma

F. Schubert Sonate voor arpeggione, arr. voor cello en ensemble

G. Bottesini Duo voor cello en contrabas

R. Strauss Metamorphosen voor strijkseptet

musici
Victor Julien-Laferrière cello, solist
Elise Besemer viool
Coraline Groen viool
Vilém Kijonka altviool
Judith Wijzenbeek altviool
Johan van Iersel cello
Olivier Thiery contrabas
Nicholas Schwartz contrabas
maart 2023
vr 31 maart 2023, 19:30 uur
Martinu & Poulenc
Weis Center Concert Hall, Lewisburg, PA, USA

Voorjaarstournee Noord-Amerika 2023

lees meer
programma

B. Martinu La Revue de Cuisine, H. 161.voor klarinet, fagot, trompet, viool, cello en piano
F. Poulenc L'Invitation Au Chateau, voor viool, cello en piano
F. Poulenc Sonate voor cello en piano
F. Poulenc Trio voor hobo, fagot en piano
F. Poulenc Le Bal Masqué voor bariton, hobo, klarinet, trompet, viool, cello, slagwerk en piano

musici
Michael Kelly bariton
Marc Daniel van Biemen viool
Clément Peigné cello
Bastien Nouri hobo
Hein Wiedijk klarinet
Jos de Lange fagot
Dovas Lietuvninkas trompet
Colleen Bernstein percussie
Ramon van Engelenhoven piano
do 30 maart 2023, 19:30 uur
Brahms & Poulenc
Gettysburg, PA, USA

Voorjaarstournee Noord-Amerika 2023

lees meer
programma

J. Brahms  Klarinettrio, op. 114, voor klarinet, cello en piano
F. Poulenc L'Invitation Au Chateau, voor viool, cello en piano
F. Poulenc Sonate voor cello en piano
F. Poulenc Trio voor hobo, fagot en piano
F. Poulenc Le Bal Masqué voor bariton, hobo, klarinet, trompet, viool, cello, slagwerk en piano

musici
Michael Kelly bariton
Marc Daniel van Biemen viool
Clément Peigné cello
Bastien Nouri hobo
Hein Wiedijk klarinet
Jos de Lange fagot
Dovas Lietuvninkas trompet
Colleen Bernstein percussie
Ramon van Engelenhoven piano
di 28 maart 2023, 19:30 uur
Martinu, Turina & Poulenc
Musee des beaux-arts, Montréal, Canada

Voorjaarstournee Noord-Amerika 2023

lees meer
programma

B. Martinu La revue de Cuisine voor klarinet, fagot, trompet, viool, cello en piano
J. Turina Trio no. 2 in b klein, op. 76
F. Poulenc L'invitation au château
F. Poulenc Trio voor hobo, fagot en piano
F. Poulenc Le Bal Masqué voor bariton, hobo, klarinet, trompet, viool, cello, slagwerk en piano

musici
Michael Kelly bariton
Marc Daniel van Biemen viool
Clément Peigné cello
Bastien Nouri hobo
Hein Wiedijk klarinet
Jos de Lange fagot
Dovas Lietuvninkas trompet
Colleen Bernstein percussie
Ramon van Engelenhoven piano
zo 26 maart 2023, 16:00 uur
Mozart & Bridge
Oude Kerk Spaarndam
lees meer
programma

W.A. Mozart Hoornkwintet, KV 407
F. Brug Klaagzang voor 2 altviolen
W.A. Mozart Divertimento voor strijktrio, KV 563

musici
Coraline Groen viool
Santa Vizine altviool
Martina Forni altviool
Maartje Maria den Herder cello
Fons Verspaandonk hoorn
zo 26 maart 2023, 14:00 uur
Martinu & Poulenc
Costa Mesa, Calif. USA

Voorjaarstournee Noord-Amerika 2023

lees meer
programma

B. Martinu La Revue de Cuisine, H. 161.
F. Poulenc L'Invitation Au Chateau, voor viool, cello en piano
F. Poulenc Sonate voor cello en piano
F. Poulenc Trio voor hobo, fagot en piano
F. Poulenc Le Bal Masqué voor bariton, hobo, klarinet, trompet, viool, cello, slagwerk en piano

musici
Michael Kelly bariton
Marc Daniel van Biemen viool
Clément Peigné cello
Bastien Nouri hobo
Hein Wiedijk klarinet
Jos de Lange fagot
Dovas Lietuvninkas trompet
Colleen Bernstein percussie
Ramon van Engelenhoven piano
za 11 maart 2023, 20:00 uur
Satie & Poulenc
Philharmonie - Haarlem
lees meer
programma
E. Satie Le Piccadilly
E. Satie Sport en ontspanning
E. Satie Kiezen voor rechts en links (zonder lunetten)
F. Poulenc Aubade
F. Poulenc L'invitation au chateau
F. Poulenc Sextet
E. Satie Trois petit pièces montées
E. Satie Parade
musici
Thomas Beijer piano
Rolf Verbeek dirigent
Kersten McCall fluit
Luna Vigni fluit
Miriam Pastor Burgos hobo
Alexander Krimmer hobo
Hein Wiedijk klarinet
Arno Piters klarinet
Helma van den Brink fagot
Jos de Lange fagot
Fons Verspaandonk hoorn
Jaap van der Vliet hoorn
Bert Langenkamp trompet
Joanna Westers viool
Sjaan Oomen viool
Santa Vizine altviool
Martina Forni altviool
Johan van Iersel cello
Boris Nedialkov cello
Georgie Poad contrabas
Lucia Mateo Calvo contrabas
Marc Aixa Siurana percussie
februari 2023
za 18 februari 2023, 20:00 uur
Boccherini & Schubert
Dorpskerk Voorschoten
lees meer
programma

L Boccherini Strijkkwartet, op. 39, nr. 3

F. Schubert Octet, op. 186

musici
Coraline Groen viool
Annebeth Webb viool
Santa Vizine altviool
Johan van Iersel altviool
Olivier Thiery contrabas
Hein Wiedijk klarinet
Helma van den Brink fagot
Fons Verspaandonk hoorn
januari 2023
za 28 januari 2023, 20:00 uur
Nielsen, Eisler & Brahms
Essen
lees meer
programma

C. Nielsen Serenata in vano, CNW 69

H. Eisler Septet Nr. 2, Op. 92a

J. Brahms Serenade Nr. 1, Op. 11

musici
Marc Daniel van Biemen viool
Sjaan Oomen viool
Jeroen Woudstra altviool
Clément Peigné cello
Olivier Thiery contrabas
Hein Wiedijk klarinet
Emile Souvagie klarinet
Julie Moulin fluit
Andrea Cellacchi fagot
Laurens Woudenberg hoorn
zo 8 januari 2023, 20:30 uur
Mozart & Schubert
Reggio Emilia
lees meer
programma

W.A. Mozart Klarinetkwintet, KV 581

F. Schubert Octet, Op. 166, D. 803

musici
Joanna Westers viool
Annebeth Webb viool
Vilém Kijonka altviool
Benedikt Enzler cello
Lucia Mateo Calvo contrabas
Hein Wiedijk klarinet
Jos de Lange fagot
Martijn Appelo hoorn
december 2022
za 24 december 2022, 21:30 uur
Klassiek in de Loods met Diamanda Dramm & familie
Paradiso
lees meer
programma

F. Schubert Kwintet in C groot, D.956

musici
Diamanda Dramm viool
Marc Daniel van Biemen viool
Annebeth Webb viool
Vilém Kijonka altviool
Nuala McKenna cello
Johan van Iersel cello
zo 18 december 2022, 16:00 uur
Schubert
Oude Kerk Spaarndam
lees meer
programma

F. Schubert Kwintet in C groot, D. 956

musici
Marc Daniel van Biemen viool
Annebeth Webb viool
Vilém Kijonka altviool
Nuala McKenna cello
Johan van Iersel cello
zo 11 december 2022, 17:00 uur
Berwald & Schubert
Merano (It.)
lees meer
programma

F. Berwaldi Septet voor klarinet, fagot, hoorn en strijkers

F. Schubert Octet in F groot, Op. 166, D. 803

musici
Marc Daniel van Biemen viool
Annebeth Webb viool
Jeroen Woudstra altviool
Boris Nedialkov cello
Rob Dirksen contrabas
Andrea Cellacchi fagot
Hein Wiedijk klarinet
Fons Verspaandonk hoorn
za 10 december 2022, 18:00 uur
Berwaldi & Schubert
Bolzano (It.)
lees meer
programma

F. Berwaldi Septet voor klarinet, fagot, hoorn en strijkers

F. Schubert Octet in F groot, Op. 166, D. 803

musici
Marc Daniel van Biemen viool
Annebeth Webb viool
Jeroen Woudstra altviool
Boris Nedialkov cello
Rob Dirksen contrabas
Andrea Cellacchi fagot
Hein Wiedijk klarinet
Fons Verspaandonk hoorn
za 3 december 2022, 20:00 uur
Programma wordt aangekondigd
Zonnehuis Amsterdam
lees meer
programma

n.t.b.

musici
november 2022
zo 20 november 2022, 11:00 uur
Poulenc, Hindemith & Martinu
Energiehuis, Dordrecht
lees meer
programma

F. Poulenc Sonate voor cello en piano

P. Hindemith Drie stukken, op. 8

B. Martinu Cellosonate nr. 1

musici
Nuala McKenna cello
Robert Kulek piano
za 19 november 2022, 20:00 uur
Doppio Espressivo
Cunerakerk, Rhenen
lees meer
programma

G. Bottesini Strijkkwartet nr. 1 in c klein, Op. 99 en andere werken.

A. Vivaldi Dubbelconcert, RV 409 in e mineur en andere werken.

musici
Sjaan Oomen viool
Joanna Westers viool
Edith van Moergastel altviool
Boris Nedialkov cello
Olivier Thiery contrabas
vr 18 november 2022, 20:15 uur
Bottesini & Vivaldi
Nieuwe Veste Breda
lees meer
programma

G. Bottesini Strijkkwartet nr. 1 in c klein, Op. 99 en andere werken.

A. Vivaldi Dubbelconcert, RV 409 in e mineur en andere werken.

musici
Sjaan Oomen viool
Joanna Westers viool
Edith van Moergastel altviool
Boris Nedialkov cello
Olivier Thiery contrabas
oktober 2022
do 20 oktober 2022, 20:00 uur
Mozart & Poulenc
Dorpskerk, Leusden-Zuid
lees meer
programma

W.A. Mozart Kegelstatttrio, KV 498

W.A. Mozart Kwintet voor piano en blazers, KV 452

F. Poulenc Sextet blaaskwintet en piano, FF 100

musici
vr 7 oktober 2022, 20:00 uur
Mozart & Brahms in Theater Casino Zug (CH)
lees meer
programma

W.A. Mozart Klarinetkwintet in A groot, KV 581

J. Brahms Serenade Nr. 1 in D groot, Op. 11 (nonet versie)

 

musici
Hanna Solveij viool
Joanna Westers viool
Jeroen Woudstra altviool
Maartje Maria den Herder cello
Nicholas Schwartz contrabas
Kersten McCall fluit
Hein Wiedijk klarinet
Helma van den Brink fagot
Fons Verspaandonk hoorn
di 4 oktober 2022, 19:30 uur
Webern, Schönberg & Brückner in Linz, Oostenrijk
lees meer
programma

A. Webern Sloveense beweging voor strijkkwartet

A. Schönberg Kammersymfonie Nr. 1, Op. 9

A. Brückner Symfonie Nr. 7, WAB 107

musici
Rolf Verbeek dirigent
Ursula Schoch viool
Joanna Westers viool
Jeroen Woudstra altviool
Maartje Maria den Herder cello
Olivier Thiery contrabas
Kersten McCall fluit
Hein Wiedijk klarinet
Fons Verspaandonk hoorn
Marc Aixa Siurana percussie
Franka Herwig accordeon
Frank van de Laar piano
zo 2 oktober 2022, 20:15 uur
Sehnsucht in Muziekgebouw aan 't IJ
lees meer
programma

György Ligeti Oude Hongaarse Ballroom dansen
Antonín Dvořák Bagatellen voor 2 violen, cello en accordeon

musici
Matthias Goerne bariton
za 1 oktober 2022, 20:00 uur
't Zonnehuis, Amsterdam
lees meer
programma
musici
september 2022
di 27 september 2022, 20:30 uur
Bruckner in Chassé Theater, Breda, NL
lees meer
programma

A. Bruckner Symfonie nr. 7 (arr. voor 10 musici)

musici
Rolf Verbeek dirigent
zo 25 september 2022, 15:00 uur
Messiaen, Firsova, Schubert, Vaughan Williams & Hindemith
lees meer
programma

O. Messiaen Kwartet voor het einde der tijden, bewegingen 1-5

A. Firsova Reünie voor klarinet, cello en piano, op. 49

F. Schubert Nottorno in Eb groot, op. 148 (D.897)

R. Vaughan Williams Zes studies over Engelse volksliedjes

Paul Hindemith Klarinetkwartet in F groot, op. 30

musici
Alissa Firsova piano
Annebeth Webb viool
Clément Peigné cello
zo 18 september 2022, 21:00 uur
Schubert, Dvorák, Schumann, Brahms & Ligeti in Turino, IT.
lees meer
programma

G. Ligeti  Antiche danze ungheresi

F. Schubert Hoffnung, Op. 87 D.637

H. Wolf Peregrina I, Peregrina II

F. Schubert Sehnsucht Op. 39 D.636

A. Dvorák  Bagatelle voor 2 violen, cello en accordeon

R. Schumann Liebesbotschaft, Op. 36 Nr. 6

F. Schubert Frühlingsglaube, Op. 20 D.686

J. Brahms  An der Mond. Op. 71 Nr. 2

R. Schumann Herzeleid, Op. 107 Nr. 1

R. Schumann Hör ich das Liedchen klingen, Op. 48 Nr. 10

J. Brahms  Sommerfäden, Op. 72 Nr. 2

R. Schumann Abendlied, Op. 107 Nr. 6

 

musici
Matthias Goerne bariton
Jelena Ristić viool
Sjaan Oomen viool
Santa Vizine altviool
Clément Peigné cello
Olivier Thiery contrabas
Julie Moulin fluit
Miriam Pastor Burgos hobo
Hein Wiedijk klarinet
Andrea Cellacchi fagot
Fons Verspaandonk hoorn
Franka Herwig accordeon
za 17 september 2022, 21:00 uur
Schubert, Dvorák, Schumann, Brahms & Ligeti in Teatro Dal Verme, Milano, IT.
lees meer
programma

H. Wolf  Serenata Italiana

F. Schubert Hoffnung, Op. 87 D.637

H. Wolf Peregrine I, Peregrine II

F. Schubert Sehnsucht Op. 39 D.636

A. Dvorák  Bagatelle voor 2 violen, cello en accordeon

R. Schumann Liebesbotschaft, Op. 36 Nr. 6

F. Schubert Frühlingsglaube, Op. 20 D.686

J. Brahms  An der Mond. Op. 71 Nr. 2

J. Brahms  Sommerfäden, Op. 72 Nr. 2

R. Schumann Abendlied, Op. 107 Nr. 6

G. Ligeti  Antiche danze ungheresi

 

 

musici
Matthias Goerne bariton
Sjaan Oomen viool
Jelena Ristić viool
Santa Vizine altviool
Clément Peigné cello
Olivier Thiery contrabas
Julie Moulin fluit
Miriam Pastor Burgos hobo
Hein Wiedijk klarinet
Andrea Cellacchi fagot
Fons Verspaandonk hoorn
Franka Herwig accordeon